Front-End (تکمیل و پیاده سازی صفحات) یک وبسایت نیمه آماده با استفاده از Vue.js

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

نوع پروژه:

برنامه نویسی Front-End با تکنولوژی Vue.js

تخمین مدت انجام:

3 فاز یک هفته ای – در مجموع 21 روز

توضیح کلی پروژه:

یک وبسایت مدیریت وظایف/پروژه از نوع SaaS در مرحله طراحی قرار دارد. Back-End این وبسایت با استفاده از تکنولوژی .Net Core و بصورت WebAPI طراحی شده و خروجی آن از نوع JSON میباشد. Front-End این وبسایت با استفاده از تکنولوژی Vue.js نوشته شده. تاکنون چندین صفحه این وبسایت آماده شده و ساختار کلی آن نهایی شده است.ما نیازمند فردی جهت ادامه طراحی و بهبود Front-End این وبسایت با تکنولوژی Vue.js هستیم.

وظیفه مورد نیاز:

ادامه طراحی و بهبود صفحات طراحی شده با استفاده از تکنولوژی Vue.js در سه فاز

·         لازم به ذکر است که رنگ بندی و گرافیک سایت تقریبا نهایی شده و نیاز به طراح گرافیک نیست. درصورت نیاز به طراحی موارد خاص درخواست طراحی (انتخاب رنگ، آیکون، عکس و ...) زیر نظر گرافیست ما انجام میشود.

نکات مورد توجه:

·         فریم ورک اصلی Vue.js نسخه 2.5.17 با استفاده از Webpack میباشد و تاکنون در Webstorm مورد توسعه قرار گرفته است.

·         در آن از Bootstrap 4، FontAwesome، reCaptcha، jQuery 3.3، MeterialDesignIcon استفاده شده است.

·         از Plugin های axios، drag-drop، i18n، router، datepicker، dialog و vuex استفاده شده است.  تسلط به این Plugin ها لازمه کار است.

·         همکاری در بستر Git صورت میگیرد. این پروژه بر روی Github قرار داده شده است(بصورت Private).

·         کاربر نهایی این وبسایت افراد لاتین بوده بنابراین نیازی به موارد RTL و ترفندهای مرتبط نمیباشد.

·         تخصص های SEO و گرافیک برای این پروژه مورد نیاز نمیباشد.

·         مجری تنها مجاز به استفاده از Freeware ها میباشد و استفاده از Plugin ها و ابزارهای غیررایگان (با لیسانس غیرمجانی برای پروژه تجاری) مجاز نمیباشد.

فاز 1:

تاکنون چندین Component شامل موارد زیر طراحی گردیده شده است:

-          صفحه ورود کاربر (با قابلیت reCaptcha نسخه 3)

-          ساختارهای کلی سایت شامل Navbar، Sidebar و Footer

-          صفحات People و Phases و Task و  EditTask (هرکدام ممکن است دارای چندین Component باشند) که البته در بعضی موارد نیم تمام مانده است.

برای قابلیت چند زبانه (فعلا فقط انگلیسی) از plugin i18n استفاده شده است. از روتر و همچنین Vuex در پروژه استفاده شده است.

برای بحث گرافیک (رنگ بندی، آیکون و ...) باید طبق صفحات موجود فعلی صورت پذیرد و نیازی به بازطراحی و یا پیدا نمودن طیف رنگی نمی باشد.

برای این فاز شما در ابتدا باید به صفحات و ساختار سایت آشنا شده و اقدام به تکمیل و بهبود (از دید Responsiveness/UX) صفحات جاری نمایید.

توضیحات کامل پروژه و صفحات طراحی شده بصورت مکتوب بعد از تعیین مجری خدمت شما ارسال خواهد شد.

فاز 2 و 3:

در این فازها شما صفحات (Component) جدید به پروژه اضافه میکنید.  در مجموع حدود 9 صفحه می باشد که 2 صفحه آن بسیار مشابه صفحات طراحی شده فعلی با اندکی تغییر میباشد و یکی از آنها صفحه ثبت نام می باشد. در بعضی از این صفحات نیاز به نمایش نمودار خطی (بدلیل بحث لیسانس امکان استفاده از HighCharts مقدور نمیباشد.) و جداول با قابلیت های Pagination، Search و FixedHeader میاشد.

در ابتدای هر کدام از این فازها توضیحات کامل مربوط به صفحات و WebAPI مربوطه ارسال میگردد.  با توجه به در حال تکامل بودن Back-end ، امکان تغییرات و اصلاحات Back-end متناسب با نیازها - بعد از درخواست از سوی مجری و بررسی - امکان پذیر میباشد.


+8500
+33438

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.