برنامه نویسی دستگاه POS و اتصال به اینترنت برای کارتهای مغناطیسی و راه اندازی باشگاه مشتریان

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

چند دستگاه POS با مارک ingenico  دارم

میخوام برای این دستگاهها برنامه ریزی کنم که اختصاصی برای خودم بشه و به اینترنت وصل بشه و کارتهای معناطیسی را بخونه و پرینت رسید اون هم اختصاصی و با لوگوی خودم باشه

چیزی دقیقا شبیه به باشگاه مشتریان که فروشگاهها کارتهایی چاپ میکنند و به مشتریان خودشون میدن و به میزان شارژ موجود در کارتها اقدام به خرید میکنند و از موجودی آنها کم میشود

اگه کسی هم باشه که بتونه این سیستم را کامل پیاده کنه به همراه وبسایت مدیریت کارتها و دستگاهها و اپلیکیشن و ... خیلی خوبه

برنامه حتما با سورس نیازه که بتونم در آینده تغییرات را اعمال کنم

با تشکر


+8500
+41397

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.