استخراج یکسری ویژگی از تصویر و کاهش بعد ویژگی ها با استفاده از الگوریتم ژنتیک و در نهایت ترکیب چند طبقه بند برای رسیدن به دقت بالا

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام.  برای انجام این پروژه نیاز به تخصص بالا در حوزه پردازش تصویر، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی هست. یکسری کد دارم که با استفاده از تابع زرنیک ویژگی های زیادی از اون استخراج شده، تعداد ویژگی ها زیاده، باید بعد ویژگی با الگوریتم ژنتیک و معیار cfsکاهش پیدا کنه، در نهایت باید این ویژگی ها به چند طبقه بند ٱموزش داده بشه تا دقت اون در کنار استفاده جداگانه از هر طبقه بند بررسی بشه. تصاویر در صورت تمایل ارسال میشن،عملکرد تابع زرنیک رو هم لطفا تسلط داشته باشید. ممنونم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ProfessionalDeveloper

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

امتیاز 9.66 (ممتاز) از 71 رای
پروژه موفق : 109
رتبه: 19
یازده ماه پیش

karbar13

کاربر عادی

کاربر عادی

250,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 7 رای
پروژه موفق : 48
رتبه: 626
یازده ماه پیش

وحدت پناه

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 45 رای
پروژه موفق : 59
رتبه: 33
پنج ماه پیش
+8500
+45526

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.