اضافه کردن تقویم شمسی و فارسی سازی، اسکریپت osticket

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

راستچین و فارسی سازی کامل / در سایت اصلی موجود است (فایل زبان تکمیل شود) 

•فونت shabnam فونت نوشتاری شود. ( متن های اسکریپت و هنگام تایپ در داخل ویرایشگر متن) 

http://rastikerdar.github.io/compare-fonts/

•اضافه کردن تقویم شمسی به سیستم 

•برای سیستم ورود، ثبت تیکت و ثبت نام ویژگی کپتچا عددی تصویری اضافه شود. 

•اسکریپت به نحوی باید تحویل داده شود که دقیقا بتوان مراحل نصب را طبق اصل نرم افزار طی کرد. 

•برنامه نویس موظف است که برای تمامی خطوطی که اضافه میکند در سورس کامنت درج کند (بعداز تحویل پروژه تفاوت فایل تحویلی و فایل نهایی بررسی میشود که تغییرات در داکیومنت راهنما ثبت شده باشد)

•گزارش تمامی کد های تغییر یافته یا اضافه شده با ذکر آدرس فایل - سورس قبلی و جدید تهییه شود

•اسکریپت شخصی سازی شده پس از تحویل توسط اسکنر های امنیتی (acunetix و vega و غیره بررسی میشود و نباید گزاش امنیتی از اسکریپت شخصی سازی شده دریافت شود ).

نکته مهم دوستانی که توانایی باز طراحی قالب به صورت FLAT و ریسپانسیو این اسکریپت را دارند اعلام کنند در صورت توافق به مبلغ این پروژه اضافه خواهد شد. 

تحویل باید تا قبل از نوروز صورت بپذیرد. 


+8500
+31514

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.