طراحی مدار پاور آملی فایر با برنامه ADS با یک نوع ترانزیستور غیرخطی (دارای دیتاشیت وS2P) درفرکانس بالا (C یا X) با گین بالا

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام . طراحی مدار پاور آمپلی فایر با برنامه ADS که با یک نوع ترانزیستور غیرخطی باند فرکانسی C یا Xبا فرکانس بالا وگین بالا باشد.
ترانزیستور بکارگرفته شده اولا مدل غیرخطی ودوما" دارای دیتا شیت وS2P باشد و سوما" گین بالا در مدار ارایه دهد چهارما"  مدار طراحی شده کپی نباشد
همچنین گزارش مرحله به مرحله طراحی مدار و ودلیل بگارگیری اجزای مدار توضیح داده شود.

در صورت غیر خطی بودن ترانزیستور از این مدل  (  (https://www.wolfspeed.com/cgh55030f2-p2 ( CGH55030F2/P2
استفاده گردد.
باتشکر


+8500
+44213

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.