ترجمه کتب باند های شیمیایی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 90,000 تومان

شرح پروژه:

سلام این فایل ضمیمه رو میخوام به فارسی ترجمه کنم ؛در فایل wordو اینکه همین فایل انگلیسی عینا همراه با شکل ها و جداول باید در wordبه فارسی اورده شود ؛لطفا اگر در رشته ی شیمی و ترجمه متون شیمی تبحر دارید اعلام بفرمایید 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ali__Reza

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

35,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 8 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 558
پنج ماه پیش

مهندس جعفری

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 5.33 (متوسط) از 4 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 11250
پنج ماه پیش

معصومه فقیهی

کاربر عادی

کاربر عادی

90,000 تومان

امتیاز 9.11 (عالی) از 53 رای
پروژه موفق : 98
رتبه: 123
پنج ماه پیش
+8500
+37243

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.