طراحی پنل افزایش فالوور شخصی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام خسته نباشید

یک نفر میخام برای سایتی که دارم یک پنل بسازه به این صورت که

من یه عالمه یوزر پسورد اکانت اینستاگرام بدم داخل اون برنامه یا سرور( در صورت نیاز تهیه می کنم ) و بعد هر وقت خواستم وارد اون برنامه یا سایتی ساختید بشم و مثلا بگم به 8000 هزار تا از اکانت های اینستاگرام که موجوده برو و فلان آیدی و فالوو کن یا فلان پست و لایک کن

و بعدا هم بتونم به اون پنل یوزر پسورد جدید بدم

مشابه برنامه ی اینستاداب  ( که البته اونطور که میخواستم جواب نداد برام )

برای همین اختصاصی میخواستم

کسی میتونه کمک کنه پیام بده و بودجه مورد نیاز و بگه

قیمت فضایی ندید و قیمت واقعی کار و بدید

با تشکر


+8500
+31443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.