افزونه تغییر دسته جمعی قیمت در EDD

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام. یه سایت با وردپرس و افزونه EDD راه اندازی کردیم. بالای 4000 فایل داخلش قرار داده شده. می خوایم یه افزونه نوشته بشه که با چند کلیک هر وقت خواستیم قیمتها رو برای تمام فایلهای قرار داده شده تغییر بدیم.

دقت کنید نمی خوایم این تغییر قیمت از طریق مالیات یا هر روش دیگه ای طی فرآیند خرید تغییر کنه بلکه می خوایم قیمتی که تو سایت نمایش داده میشه تغییر کنه.

البته یه افزونه برای این کار هست که کار نمی کنه و ظاهرا مشکل داره.

برای دو حالت زیر قیمت جدا بدین:

1- قیمتها برای همه فایلها یکجا تغییر کنه
2- قیمتهارو برای هر دسته بصورت جدا جدا بشه تغییر داد.

اگر سوالی بود در خدمتم.


+8500
+31443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.