طراحی سایت فروش فایل مجازی

تا الان برای این درخواست   16   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام خدمت طراحان عزیز 

طراحی سایت برای فروش فایل مجازی اصل کار سایت فقط فروش فایل پاورپوینت اونم فقط برای مدارس می باشد یعنی از اول دبستان تا آخر دبیرستان

خوب طراحی باید خیلی ساده و خرید ساده باشه طوری باشه که کاربر وقتی وارد سایت میشه گمراه نشه 

مثال میزنم کاربر دنبال پاورپوینت درس علوم پایه اول دبیرستان  فصل 19 درس 23 میگرده <-------------- طوری طراحی بشه که راحت به فایل مورد نظر دسترسی داشته باشه

چندتا سایت مثال میزنم که متوجه بشید که چه چیزی مد نظر http://www.pnueb.com

دوستان عزیز کسی که پروژه رو فبول می کنه من درصدی از پروژه را واریز می کنم طراح باید سایت مدنظر من رو تحویل بده تا پرداخت کامل واریز بشه یا حتی به درخواست داوری نکشه

یه چیز خیلی ساده هستش طراحان خوش ذوق و برنامه نویسان عزیز پیشنهاد بفرستید درضم وردپرس  هم مدنظر دارم 

لطفا معقولانه قیمت بفرستید


+8500
+31443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.