ترجمه 35 صفحه متن تخصصی برنامه نویسی

برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

ترجمه 35 صفحه متن تخصصی برنامه نویسی 

زمان و قیمت

·        زمان تحویل ترجمه :  لطف کنید طی 7 روز ترجمه را تحویل دهید، زمان تحویل ترجمه مهم است.

·     قیمت هر صفحه 3,000 تومان پیشنهاد بدهید.

نکات

1.     یک صفحه از همین متن ضمیمه کردم که به صورت نمونه ترجمه کنیدو برای من بفرستید و در صورت رضایت داشتن از ترجمه، فایل کامل بعد از تایید نمونه ترجمه شده برای شما ارسال میشود.

2.      مهم :  ترجمه به صورت پاراگراف پاراگراف در فایل ورد آماده شود، منظور این می باشد که ترجمه فارسی هر پاراگراف زیر پاراگراف مربوطه به متن انگلیسی نوشته شود، به همین ترتیب تا انتها مطلب، به همین صورت ترجمه آماده شود.

3.      خیلی مهم :  فایل ترجمه قسمت به قسمت تحویل گرفته می شود. منظورم این است که هر روز 5 صفحه از مترجم تحویل گرفته می شود.

4.      آزاد سازی هزینه ۲۴ ساعت بعد از تحویل آخرین قسمت ترجمه و نداشتن مشکلی در ترجمه انجام میشود.

5.      اصطلاحات مرتبط با برنامه نویسی به درستی باید ترجمه بشه و در صورت ارائه ترجمه های گوگل ترنسلیتی و بی‌کیفیت قابل قبول نخواهد بود.

6.      هر کلمه یا عبارتی که ترجمه اش را شک دارید،لغت انگلیسی کلمه ترجمه شده را داخل پرانتز یا پاورقی جلوی همان کلمه بنویسید.


خصوصیات متن

1.      متن یک فایل ورد هست که تعداد کل کلمات متن 8672 کلمه می باشد، هر صفحه استاندارد 250 کلمه در نظر بگیریم یعنی 35 صفحه ترجمه خواهد داشت.

2.      متن مرتبط با برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار در حد متوسط به بالا می باشد،لطفا کسانی که با مفاهیم برنامه‌نویسی و مهندسی نرم افزار آشنایی کامل دارید،درخواست بدهند.


+8500
+31514

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.