ترجمه متن زیر به زبان انگلیسی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام. می خواستم متن زیر به زبان انگلیسی ترجمه شود. ترجمه بایستی روان و رسمی باشد چون قرار است به شرکت گوگل ارسال شود. اگر عزیزی مایل به انجام پروژه می باشد لطفا قیمت بدهد. زمان انجام پروژه کمتر از نیم ساعت است ولی یک روز در نظر میگیریم. متنی که باید به انگلیسی ترجمه شود به شرح زیر است:

با سلام و احترام

سایت example.com در لینک example.com/100 متن کامل مطلب اختصاصی وبلاگ من به نشانی exam.com/ddd را کپی کرده و بدون اینکه به صفحه وبلاگ من رفرنس بدهد در سایتش منتشر کرده است و در نتایج جست و جوی گوگل رتبه بهتری نسبت به وبلاگ من گرفته است.

 من وقتی متوجه شدم به سرعت به سرچ کنسول گوگل مراجعه کردم و مطلبم را Fetch کردم. در ضمن اگر دقت کنید در مطلب من؛ چند ویدیوی اختصاصی تولیدی توسط خودم برای این مطلب تولید کرده ام که سایت کپی کننده؛ آن ویدیوها را حذف کرده و فقط متن مرا در سایتش منتشر کرده است.

از سوی دیگر؛ این سایت کپی کننده، قسمت کامنت های سایتم را که توسط مخاطبین سایتم درج شده است و من به آن سوالات پاسخ داده ام را نیز کپی کرده است و به عنوان قسمتی از مطالب خودش قرار داده است. من ضرر کرده ام چون سرعت ایندکس آن سایت از وبلاگ من بالاتر بوده است و با وجود اینکه این مطلب توسط من تولید و منتشر شده است ولی در گوگل رتبه نگرفته ام.

در این متن کپی شده اگر دقت کنید در پارگراف آخر که قسمتی از کامنت های سایت من است؛ در جواب یکی از مخاطبانم گفته ام که برای حل مشکلش به لینک یکی از مطالبم مراجعه کند که این سایت کپی کننده این قسمت از متن را هم کپی کرده و در سایتش نوشته است ولی لینک مطلبی که من گفته ام را نداده است در حالیکه با مشاهده قسمت کامنت های وبلاگم مشاهده می کنید که من لینک آن مطلب را داده ام.

همچنین من این مطلب را در زمان های مختلف بروز رسانی می کنم و تا به حال چند مرحله بروز رسانی روی این مطلب صورت گرفته است که در سایت کپی کننده هیچ یک از این بروز رسانی ها انجام نشده است زیرا آن ها کپی کرده اند و خبر از تغییرات و بروز رسانی های مجدد من ندارند.

لازم به ذکر است که من با ارسال چندین مرحله ایمیل به مدیر آن سایت؛ از آن ها خواستم که مطلب مرا از سایتشان حذف کنند و 7 روز از آن ایمیل ها می گذرد و مطلب را از سایتشان حذف نکرده اند و پاسخی هم به ایمیل من نداده اند.

 از شرکت گوگل تقاضا دارم که مستندات موجود را بررسی و از حقوق من به عنوان تولید کننده محتوای اورجینال حمایت کنند. تشکر


+8500
+33438

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.