الگوریتم(شبه کد)

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 60،000 تومان

شرح پروژه:

۱. الگوریتمی بنویسید که جای دو عنصرِ nام و n+1ام را در یک لیستِ پیوندی دو طرفه با هم عوض کند؟؟


۲.در مورد حذف یک گره از یک درخت دودوئی مرتب(binary sort tree) بحث کنید. توجه کنید که گره حذف شونده میتواند هر کدام از گره های درخت باشد؟؟

۳.فرض کنید s نام انباره ای با n عنصر باشد .الگوریتمی بنویسید که جای دو عنصر iام و jام این انباره را با یکدیگر عوض کند؟؟(i<j<n)


۴.الگوریتمی بنویسید که اشاره گر به یک لیست پیوندی ساده را گرفته و اولین و آخرین گره این لیست را حذف کرده و اشاره گر به لیست جدید را برگرداند؟؟

۵.آیا برگهای درخت های دودویی در هر سه روش پیمایش میان ترتیب،پس ترتیب و پیش ترتیب به یک ترتیب ملاقات میشوند؟؟؟برای جواب خود توضیحِ کافی بنویسید؟؟؟

۶.در یک لیست پیوندی دو طرفه (T) کلمات انگلیسی به ترتیب صعودی الفبایی قرار دارند(در هر گره یک کلمه) الگوریتمی بنویسید که کلمات موجود در صف Q را یکی یکی گرفته ودر جای مناسب خود در لیست T قرار دهد؟؟


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Daneshjo.Project

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

80،000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 1 رای
پروژه موفق : 7
رتبه: 1990
یک ماه پیش

Roghayeh

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

60،000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز) از 35 رای
پروژه موفق : 47
رتبه: 224
چهارده روز پیش
+8500
+32299

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.