ساخت سایت پرسش و پاسخ با اسکریپت اماده q2a

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من نیاز دارم که یه سایت با اسکریپ پرسش و پاسخ q2a داشته باشم

از لحاظ فنی قادر به انجام مراحل ابتدایی و نصبش هستم منتهی میخام افرونه های درگاه حمایت مالی مثل زرین پال و اگه بشه یکی دوتا بانک دیگهه رو هم کنارش داشته باشم و اینکه قابلیتی بزارم که در صورت فعال سازی هر کاربر به تعداد مشخصی سوال رایگان بتونه بپرسه و بعدش سوال پرسیدن مشروط به خرید اعتبار و شارز بشه

البته این مورد اگه نشه هم مهم نیست

و اگه بشه میخام قابلیت ثبت نام با شماره تلفن همراه رو  داشته باشه که چه بهتر و این مورد برام مهمه اگه بشه خیلی بهتره

در واقع اگه این موارد نشه که مابقی رو خودم میتونم انجام بده . ترجیحا کسی که پروژه ی مشابه انجام داده برام راحت تره چون تا حالا چندین پروزه در سایت های دیگه سفاش دادم ولی به نتیجه نرسیدم

در ضمن یکبار هم در همینجا این مورد رو مطرح نمودم و به نتیجه نرسیدم   . لطفا اگه توان انجامش رو دارین قبول بفرمایید در غیر این صورت درخواست ندید.

با تشکر از دوستان


+8500
+34607

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.