طراحی سایت مشابه see5

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یه وب سایت می خوایم شبیه see5 که کلا فرایند های نمایش قالب ها و محصولات در وردپرس انجام می شه و این محصولات با whmcs ارتباط دارن که فرایند های نصب دمو در سابدامنه ثبت مشخصات کاربر و وب سایت فعال شده در whmcs انجام می شود و البته بخش نصب و ثبت مشخصات کاربر توسط یک ربات با فریموردک لاراول ( به دلیل افزایش سرعت نصب و تحویل دمو ) انجام می شود و اطلاعات در whmcs ثبت می شه که توضیحات رو به صورت کامل در فایل پیوست درج کردم

خواهش دارم این اقدامات رو حتمی انجام بدین :

1- لطفا فایل پیوست رو به دقت مطالعه کنین

 2- حد اقل 5 بار در سایت see5 ثبت نام کنین سایت سفارش بدین و وارد پنل کاربری که whmcs هست بشین و بخش های مختلف رو بررسی کنین

----------------------------------------

نمونه کار های خودتون رو لطفا جهت بررسی ارسال بفرمایید

قیمت رقابتی اعلام بفرمایید

مدت زمان منطقی نه خیلی زمان کم و نه خیلی طولانی اعلام بفرمایید

--------------------------------------

در انتها در صورت توافق ، قرارداد می بندیم ، شما و ما امضا می کنیم ، در صورت وجود اختلاف در اجرا و قرارداد وب سایت پارسکدرز داوری خواهد کرد

------------------------------------

توجه :

هر کاری کردم فایل آپلود نشد لینک دانلود رو می زارم :

http://irantaravat.com/proposal.pdf


+8500
+34608

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.