خواندن متن با صدای مناسب

برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

قرار است یک سری متن داستانی توسط شخصی که صدای گیرایی داشته باشد و بتواند متن را با جذابیت بخواند، خوانده شود. اگر صدای شما برای این کار مورد پسند بود، تعداد بیشتری نیز به شما واگذار میشود. در اینجا بصورت نمونه یک مورد فایل متنی گذاشته میشود که میتوانید از آن استفاده کنید. مواردی که کاملا باید رعایت شود:

باید هر خط جداگانه توسط شما و با کیفیت مناسب صدا ضبط شود، یعنی اگر این فایل حاوی 1600 خط است. در انتها باید 1600 فایل صوتی تحویل داده شود.

خط ها جداگانه مشخص شده اند. خط چهار خوانده شود و ضبط گردد و سپس خط پنج خوانده شود و ضبط گردد و فایلها جداگانه ذخیره گردد.

در اینجا فعلا فقط یک فایل متن برای تست صدای شما گذاشته شده است. به ازای هر فایل که تقریبا مشابه همین فایل نمونه هستند، مبلغ 5 تا 10  هزار تومان پرداخت میشود. یعنی در صورتی که فایلی که گذاشته میشود را بخوانید به شما فایلها ی دیگری تحویل داده خواهد شد که میتوانید با خواندن هریک بین 5 تا 10 هزار تومان دریافت کنید.

لطفا پیشنهاد مبلغ را برای 1 متن وارد کنید ( بین 5 تا 10 هزار تومان)


+8500
+32291

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.