تنظیم کردن فروم bbpress سایت و تعریف گروه های کاربری مختلف با سطوح دسترسی مختلف.

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

میخوام فروم چند بخش داشته باشه (حداقل سه بخش که هر بخش سطح دسترسی مخصوص خودش رو داره) که دسترسی به هر بخش فقط برای گروه خاصی از کاربران با سطح دسترسی مخصوصش ممکن باشه و همچنین یک سطح دسترسی مدیریتی با دسترسی محدود داشته باشه.
در واقع قصد دارم که مدیران فروم رو از بین کاربران ثبت نام شده انتخاب کنم و فقط قابلیت پاک کردن موقتی پست های خلاف قوانین رو داشته باشن ولی نتونن به صورت دائمی چیزی رو حذف کنن که  فردی که مدیر میشه نتونه اطلاعات توی فروم رو کاملا پاک کنه از سایت و از دست برن اطلاعات. فقط بتونه به trash منتقل کنه تا از دید بقیه کاربرا مخفی بشه.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سیدکریم محمدی

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.47 (عالی) از 19 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 223
شش ماه پیش
+8500
+45445

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.