سایت تک صفحه ای با چند امکان خیلی ساده

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150،000 تومان

شرح پروژه:

سلام خدمت دوستان عزیز

یک سایت تک صفحه ای نیاز دارم که این یک صفحه در واقع صفحه ورود هستش و بعد از وارد شدن به سایت امکان آپلود عکس و دسته بندی این عکس ها بر اساس موضوع وجود داشته باشه.(در واقع تصاویری که قرار میگیره به نوعی بخش نامه های یک اداره خواهد بود).برای هر عکس می خوام یه شماره خاص اختصاص بدم (مثلا یه جورایی مثل شماره نامه هستش) و بعد این شماره هم به صورت بارکد دو بعدی در اختیارم قرار بگیره.

هیچ امکانات دیگه ای نیاز نیست وجود داشته باشه.فقط امکان حذف و ویرایش این فایل تصویر وجود داشته باشه و همچنینامکان جستجو بر اساس اون شماره نامه هم در سیستم باشه.

کاربه صورت پروژه دانشجویی هستش ولی چون باید بعدا تکمیل تر کنم احتمال خیلی خیلی خیلی زیاد باز هم دوباره با برنامه نویس کار خواهم کرد و پروژه های دیگه ای رو درخواست خواهم کرد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

محمد تقی غلامی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

300،000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 108865
بیست و نه روز پیش

ش.نادری

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

110،000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 4 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 935
بیست و نه روز پیش

کاربر80003

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

250،000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 2 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 481
بیست و نه روز پیش

حسین hossein

کاربر عادی

کاربر عادی

150،000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 15 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 511
بیست و سه روز پیش
+8500
+32291

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.