پیشنهاد نامی برتر برای دامنه سایت در زمینه فروش مقالات و پروژه ها

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و وقت بخیر و تبریک سال نو

دوستان عزیز در حال طراحی یه سایت فروشگاهی برای فروش پایان نامه های خارجی ترجمه شده. مقالات ترجمه شده. پروژه ها و سایر موارد مرتبط با نوشتجات و مقالات هستیم و کار اون توسط یکی از عزیزان همین سایت به زودی شروع خواهد شد. برای نام سایت یا بهتر بگم دامنه فروشگاهم یه اسم کاملا به روز و مشتری پسند و باکیفیت از همه لحاظ میخام و به بهترین پیشنهاد دوستان ده هزار تومن پرداخت خواهد شد. مثلا اسمی که خودم در نظر داشتم به فارسی پروژه سازان یا prozhesazan بود که فعلا زیاد راضی نیستم. خاهش میکنم اگه کسی اسم یا عنوان برتری داره ترجیحا هم به لحاظ تلفظ و دستوری ساده باشه خاهشا بهم پیشنهادتون بفرستید دو سه مورد هم باشه مشکلی نیست. فقط تاکید میکنم به اسم برتر حتما ده هزار تومن پرداخت خواهد شد و بعدا میتونید در پروفایل بنده انجام شدن پروژه و کار را ببینید. از قبل از همه شما عزیزان تشکر میکنم و منتظر پیشنهادات شما هستم


+8500
+39268

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.