یافتن مدل سری های زمانی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک سری داده داریم که رفتار یک سری زمانی رو دارند. میخوایم مدل این سری زمانی رو از طریق ARIMA یا SARIMA و امثالهم بدست بیاریم. کتاب ها و مقالات فراوانی مطالعه کردم در این مورد و با بدست آوردن مدلهای ساده با استفاده از نمودار خودهمبستگی و خودهمبستگی جزئی و ... آشنایی دارم. اما نمیتونم مدل سری زمانی های پیچیده رو بدست بیارم. نمونه سری زمانی های پیچیده رو در مقاله ضمیمه مثلا در روابط 27 و 28 میشه ببینید. میخوام یک آموزش خیلی خلاصه در مورد نحوه بدست آوردن این مدل ها با استفاده از نرم افزار برام بنویسید. نرم افزارش هم مهم نیست؛ هرچی شما راحت بودید(R، MATLAB، مینی تب و ...) . اما میخوام بسیار توضیح دقیق و کاملی باشه که هر سری زمانی که داشتم رو بتونم با اون نرم افزار پیاده سازی کنم. 


+8500
+32299

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.