انجام پروژه پایان ترم ،نوشتن یک survey paper در رشته رباتیک(ضرورتی برای برنامه نویسی نیست)

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

سلام. من به یک survey paper در رشته رباتیک احتیاج دارم. تعدادی موضوع توسط استاد پیشنهاد شده و بعد از موضوع انتخابی باید حدود 10 مقاله مرتبط با موضوع جمع آوری کرده و آنها را جمع بندی کرده و یک survey paper تحویل دهیم.اینکار حتما نیاز به برنامه نویسی ندارد و میتواند روی جنبه های مختلف موضوع انتخابی تمرکز کرد.

مهلت اصلی تحویل کار 2 هفته است اما تحویل کار به استاد در 2 مرحله است:

مرحله اول(مهلت : 6 آپریل): تحویل proposal یک فقط یک صفحه باید باشد و خلاصه موضوع ، اهمیت آن و نکات مهم در مورد آن نوشته شود.

مرحله دوم (مهلت 2 هفته): تحویل نهایی مقاله که خود survey paper  است. توضیحات کامل استاد را ضمیمه کرده ام.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهندس نیک

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.43 (عالی) از 36 رای
پروژه موفق : 49
رتبه: 70
دو ماه پیش

Kia-3233

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

500,000 تومان

امتیاز 9.56 (ممتاز) از 79 رای
پروژه موفق : 101
رتبه: 26
چهار ماه پیش
+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.