برنامه به زبان سی شارپ برای تبدیل فایل pdf با متن فارسی به word

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سورس برنامه به زبان سی شارپ مورد نیاز است که تمام متن فارسی موجود در فایل پی دی اف فارسی را به خروجی word با تکست فارسی قابل خواندن تبدیل کند و به هم ریختگی نداشته با شد. نمونه فایل پی دی اف فارسی به منظور تست ضمیمه شده است.

سورس برنامه سی شارپ تحویلی باید خصوصیات زیر را هم داشته باشد:

سورس نوشته شده باید مستقلا و بدون استفاده از سایر نرم افزارها این عمل را انجام دهد.

سورس باید در ویژویوال استادیو 2010 و نیز 2019 قابل اجرا باشد

سورس به همراه توضیحات الگوریتم بکار رفته و کامنت مورد نیاز است

سورس برنامه باید برای سایر فایل های پی دی اف مشابه دارای فونت فارسی بدون محدودیت قابل اجرا باشد

دوستانی که توانایی انجام کار را دارند می توانند فایل اجرایی exe که توانایی خواندن (تمام متن فارسی ) فایل پی دی اف پیوست را داشته باشند به عنوان ضمانت تخصص ارائه دهند و پیشنهاد های خود را مطرح فرمایند

با تشکر


+8500
+32285

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.