طراحی یک صفحه گرافیکی درgui برای یک برنامه متلب

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 65،000 تومان

شرح پروژه:

من یک برنامه در متلب کد نویسی کرده ام که از ورودی یک ماتریس به عنوان اطلاعات دانشجویان که این اطلاعات شامل :شماره هر سطر ،شماره دانشجویی  ، معدل ، و سه انتخاب برای هر دانشجو که این انتخاب ها از بین اساتید است.حال یک ماتریس دیکر به عنوان اطلاعات اساتید که شامل: شماره هر سطر ،شماره استادی   ، و سه انتخاب برای هر استاد که این انتخاب ها از بین دانشجویان است. این برنامه این دو ماتریس را با نام های datastuو datatech نام گزاری شده را دریافت و در آخر به هر استاد 8 دانشجو برای انجام پروژه کارشناسی معرفی می شود و در واقع نوعی انتخاب سیستماتیک است .در خواست من این است که در یک صفحه گرافیکی ابتدا تعداد دانشجویان و اساتید را گرفته و سپس اطلاعات آن ها را دریافت و به برنامه نوشته شه توسط من ارجاع دادو در پایان ماتریس نهایی که عنوان آن fin است را در آن صفحه گرافیکی نمایش دهد .تعداد ستون های ماتریس  datastu و  datatech به ترتیب 6 و 5 می باشد.فایل برنامه به همراه اطلاعات ارسال می شود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Hemen Zandi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150،000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 105 رای
پروژه موفق : 142
رتبه: 39
پنج روز پیش

مهرجویان

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

65،000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 2
رتبه: 87202
دو ساعت پیش
+8500
+32286

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.