افت ناگهانی جایگاه سایت در گوگل

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با اهدا سلام

سایت ما در حوزه گاوصنوق رتبه بسیار خوبی داشت. در واژه گاوصندوق که مهمترین و پر رقابت ترین واژه در این حوزه است  رتبه 3 در آنالایتیک وبمستر داشتیم. بعد از دیجی کالا لینک سایت در صفحه نمایش جستجوی گوگل تثبیت شده بود. و در بسیاری واژه های مرتبط اول بودیم. اما به ناگاه شروع به افت جایگاه نمودیم به طوری که در عرض 1 ماه رتبه به نزدیک 7 تنزل پیداکرد.و به طبع آن بازدیدها و کلیک ها نصف شدند.هیچ گونه کار خطا و سئو کلاه سیاهی انجام نشده و سایت با درج محتوا و رعایت مسائل مختلف سئو به رتبه خوب خود رسیده بود.

می خواهیم اشکال فنی به وجود آمده پیدا شده و به ما اطلاع داده شود و سپس برطرف گردد. یا به خود ما اطلاع داده شده تا برطرف کنیم.

عکس های زیر از وبمستر تولز سایت گرفته شده است.


+8500
+32286

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.