نوشتن بیزینس پلن کامل و جامع درباره‌ی یک ایده

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام   یک ایده‌ای داریم و میخواهیم بیزینس پلن این ایده نوشته بشه خلاصه‌ ایده به اینصورت است که یک ربات هوشمند آشپز داریم..البته ازینایی نیست که دست و پا داشته باشه. در واقع یک multi cooker هست که کانتینر‌های مختلف داره و مثلا ما کانتینرهارو پر میکنیم و دستگاه خودش مثلا عدس یا برنج رو مکش میکنه به میزان کافی و عدس پلو درست میکنه به عنوان مثال. البته یک شبکه اجتماعی هم بر این پایه میخواهیم درست کنیم، هم وبسایت هم اپ که مردم بتونن باهاش Recipe هارو برای هم ارسال کنن. مثلا مادر یک نفر از کشور دیگه ای براش recipe رو ارسال میکنه (حالا از طریق مسنجر یا ایمیل یا ...) و طرف میتونه همین Recipe رو روی دستگاه خودش اجرا کنه

+8500
+37365

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.