انجام تخصصی پروژه سناریو شبکه

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

این عکس سناریو و توضیحاتش در بالای عکس گفته شده

من مطالب رو ترجمه میکنم براتون

طبق این سناریو یک لبتاب کانکت شده با IEEE 802.11 وایرلس لن به یک Access point ( با WPA2) که اون هم مستقیم به یک روتر اترنت  با 10Base T وصل شده و Access point نیاز داره به تاییدیه WPA2 و روتر RADIUS و DHCP  سرویس رو فراهم کرده برای تنظیمات TCP/IP روی لبتاب .

روتر به وسیله مودم PPP/V.34 اتصال پیدا کرده به یک روتر ( اطلاعات روتینگ استفاده شده از RIPV2)

کانکت شدن PPP توسط CHAP اجازه داده شده و روتر دوم توسط فیبر 100BaseFX اتصال پیدا کرده به سوییچ که در ادامه با 100BaseTX اتصال پیدا کرده به دو تا سرور ( DNS سرور و Web سرور )

روتری که به لبتاب متصل هست پیکر بندی شده تا تماس بگیره با روتر دیکه ،به محض اینکه ترافیک در سرور به وجود آمد .

با فرض اینکه تمام بخش های شبکه اترنت حداکثر طول رو دارند و اتصال وای فای فاصله 20 متری رو داره و با سرعت 2 مگا بیت در ثانیه اجرا میشه.

لطفا طبق توضیحات سناریو کل این سیستم رو مرحله به مرحله با تمامی جزئیات آنالیز کرده و مرحله به مرحله توضیح دهید و همچنین توضیح ( بهتره با نمودار و جدول باشه) چه اتفاقی میافتد موقعی که لبتاب رو روشن کنیم و کاربر یک مرور گر را در یک آدرس نشان میدهد که یک صفحه در وب سرور هست .

و همچین توضیح دهید که چه چیزی از این سناریو یاد گرفتید و

 همچنین زمان بندی های رو روی هر مرحله طبق شکل بنویسید و توضیح دهید

این قسمت های محاسبه زمان مهم هست برای هر مرحله که چطور حساب میشه و یه توضیح کوچیک درباره هر مرحله که چطور Distance speed  time Calculation حساب شده.یعنی نوشته بشه مثلا از لبتاب به  Access point با وای فای که Transmission time  چی هست و چطوری بدست آمده و با فرمول و نحوه کامل محاسبات و توضیحات به صورت کامل و قسمت بعد و قسمت بعدش تا آخر

در این سناریو قرص بر اینه که کابل کشی در توپولوژی حداکثر طول خود رو داره مثلا در کابل کشی 100Base TX در بخش های 100 متر عمل میکنه

این یه سناریو هست برای توضیح و تحلیل

نه نرم افزاری میخواد نه طراحی نه هیچ چیز دیگه

فقط باید این سناریو توضیح و تحلیل بشه و نوشته بشه همین .

تنها قسمت محاسباتی قسمت Distance speed Transmission time  هست که باید محاسبه بشه و چگونگی محاسبه اون هم توضیح داده بشه


+8500
+50720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.