پردازش تصویر ،شناسایی حالات صورت با استفاده از گرادیان فاز محلی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

این مقاله یک سیستم تشخیص حالت چهره اتوماتیک (fer)را نشان می‌دهد. روش پیشنهادی مبتنی بر یک توصیفگر فازی با گرادیان سازگار (LPQ)است. دو روش برای تدریج فاز محلی در اینجا برای بهبود LPQ معمولی پیشنهاد شده است.این روش‌ها عبارتند از آستانه گذاری Bphase و کد گذاری Bphase LTP

یک مطالعه تجربی از این روش‌ها برای شناسایی هر دو حالت شش و هفت صورت می‌پذیرد: خوشحال، متعجب، وحشت، تنفر، اندوه، خشم و حالت خنثی. سیستم fer شامل سه مرحله اصلی است. مرحله اول شامل تشخیص چهره، انتخاب یک منطقه مورد علاقه و نرمال سازی این منطقه است.سپس استخراج ویژگی‌ها با روش LPQ گرادیان سازگار شده انجام می‌شود. سومین مرحله طبقه‌بندی حالات احساسی است. SVM برای این منظور استفاده می‌شود. ارزیابی عملکرد سیستم بر اساس پایگاه داده های شناخته شده JAFFE و Cohn و Kanade، با هر دو حالت شش و هفت صورت، صورت می گیرد.


+8500
+36089

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.