یک وب‌سایت انتشار محتوی متن و ویدیو به زبان انگلیسی

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

این وب‌سایت تولید محتوی متنی و تصویری است. یه طرح اولیه از آن را در فوتوشاپ درست کردم ولی طراحی قابل تغییر است. ویدیوها از روی سرویس‌های آپلود ویدیو کافی است امبد شوند و برای متون و توضیح ویدیوها یک محیط ادیتوری مانند آنچه مثلا در قالب جوملا در اختیار قرار میدهد لازم است چون مطالب آپدیت می‌شوند. یک خبرنامه نیز به صورت پاپ آپ لازم است قرار داده شود که طرح آن را هم در فایل فوتوشاپ قرار دادم. افرادی که تمایل دارند می‌توانند ایمیل خود را وارد کنند تا برای آنها مطالب ایمیل شود. دامین قبلا خریداری شده و آماده‌ی استفاده است (c Plan). فایل فوتوشاپ را اتچ کردم. 


+8500
+35856

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.