رفه اشکالات whmcs

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 145,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام و عرض ادب

ما از سیستم Whmcs استفاده می کنیم و لایسنس مادام العمر داریم و یک سری مشکلات در نرم افزا داریم که می خواستم شما به ما کمک کنید تا این مشکلات رفع شود

مهمترین و اصلی ترین مشکل ما این است که جستجوی دامنه کار نمی کند و زمانی که کاربر درخواست سفارش می دهد در حال جستجو می ماند و هیچ نتیجه را بر نمی گرداند

 فاکتور PDF در قسمت ثبت سفارش اشکال نمایشی فونت نداشته باشد

 کانفیگ امنیتی هم بر روی سرویس انجام شود

می خواستم اگر امکانش هست سیستم whmcs ما را از ساختار چک بفرمایید که مشکلات کلی و جزئی نرم افزار ما حل شود


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

اسفندیار سلیمانی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

145,000 تومان

امتیاز 8.92 (عالی) از 13 رای
پروژه موفق : 13
رتبه: 151
چهار ماه پیش

Extern

کاربر عادی

کاربر عادی

800,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 892
هفت ماه پیش
+8500
+41155

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.