طراحی قالب سایت php

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

درود

یه سایت جمع اوری خودکار مطالب دارم

به ادرس : http://newzes.ir

که قالبش کمی بهم ریخته شده و می بایست زحمت اصلاح رو بکشید

مشکلات فعلی :

در صفحه اصلی در نسخه وب مشکلی وجود نداره ولی در صفحه مطالب بهم ریخته شده فکر کنم ناخواسته دستی زدم و بهم ریخته

به عنوان نمونه ی مطلب رو ببینید متوجه میشید

http://newzes.ir/news/639576

مشکل نسخه موبایل :

ریسپانسیو هست و این عالی هست -  کد بنر بالا سایت گذاشتم و در نسخه موبایل کامل نشون نمیده و میخوام کد بنر که میزارم انها هم در اندازه نسخه موبایل نمایش داده بشه

پروژه بزرگی اصلا نیست و لطفا قیمت مناسب بدید و زود انجام بدید ، بنده هم با امتیاز و نظر مثبت و پرداخت مبلغ ، جبران میکنم

سپاس


+8500
+32285

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.