طراحی پنل تلگرام

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام یک پنل می خواستم طراحی کنید که شخص پنل موارد زیر رو بتونه انجام بده.

با ثبت نام و ورود به پنل  این امکان برای افراد فراهم میشود که تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهند و همچنین میتوانید تعداد بازدید پست های خود را افزایش دهند یا درآمد کسب نمایند.طریقه کار به این صورت است که در قسمت اول فرد بعد از ورود به پنل صفحه اصلی باز شده و بتوان به هر تعداد که می تواند اکانت های تلگرام خود را فعال نماید (لازم به توضیح است باید session هم در داخل سیستم فرد ذخیره شو و هم به صورت بکاپ در سرور ما این کار صورت بگیرد.) و بعد از فعال سازی به صورت هوشمند سیستم اقدام به عضو شدن و و بازدید زدن و لایک کردن می شود و به ازای تمام این کار ها یک امتیاز به فرد داده می شود و با جمع آوری امتیاز ها میتواند فرد برای خود عضو یا لایک یا بازدید سفارش دهد یا اینکه امتیاز خود را تبدیل و به ریال نماید و در خواست تبدیل وجه کند.

نکته اینکه فرد زمانی می تواند امتیاز کسب کند که سیستم به اینترنت وصل و به پنل وارد شود.

لازم به ذکر است که فرد می تواند بدون فعال سازی اکانت تلگرام نیز می تواند سفارش خود را ثبت نماید ولی باید اعتبار فوق را خریداری نماید. که این بخش نیز باید بتواند با api های بانکی متصل شود.

ویژگی های پنل

یک سری ویژگی های خاض دیگر هم هست که بعد از تائید پروژه به صورت پشتیبانی به شما گفته می شود.


+8500
+36088

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.