سایت فروشگاهی با وردپرس

تا الان برای این درخواست   10   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

در نظر داریم اجرای یک وبسایت فروشگاهی با وردپرس را برون سپاری نماییم. قالب فلت سام خریداری شده ( برای اینکه بسیار منعطف هست).تعدادی ماژول هم تهیه شده.البته مهم نیست اگر به نظر برنامه نویس قالب و ماژول ها نیاز به تعویض داشته باشه یا اینکه قالب و ماژول خودتون رو پیشنهاد کنید، اقدام میکنیم.هدف حداکثر انعطاف پذیری مطابق خواسته های ماست.

نیاز داریم بعضی ویژگی های قالب و ماژول ها برای ما سفارشی سازی بشه و سازگاری ها انجام بشه. یکسری تغییرات گرافیکی هم مد نظر هست.ماژول های تمام تغییراتی که میخوایم بصورت جداگانه موجوده و اگر لازم باشه تهیه میکنیم.تاکید کنیم که تغییرات و خواسته های ما نیازمند تسلط کافی به برنامه نویسی بک اند و فرانت اند و همچنین گرافیک داره.

 مهم اینه که نظر ما پیاده سازی بشه. عزیزانی که نمونه کار دارن پیشنهادشون رو ارائه بدن تا بتونیم جزئیات رو بهشون اعللام کنیم.

با تشکر


+8500
+32284

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.