دیر باز شدن سایت و لود ضعیف

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و عرض ادب

سایت در اکثر مواقع دیر لود میشه و تو باز شدن خیلی طول میشه و بالای 10 ثانیه باید صبر کرد تا کامل باز بشه ولی بعضی مواقع هم در عرض 3 ثانیه تا 4 ثانیه باز میشه . در ضمن نرم افزار اندروید سایت هم نوشته شده با کد نویسی تمیز وقتی تو برنامه هم میخواد پست های سایت رو لود کنه خیلی طول میکشه (از طریق rest api) - ولی وقتی api های سایت مثلا نکس وان و پاپ موزیک رو جای api های خودم قرار میدم برنامه در عرض صدم ثانیه پست ها رو لود میکنه و نمایش میده . (دمو نرم افزار در لینک زیر دانلود کنید)

 1 - میخوام این مشکل کاملا رفع بشه که همیشه سریع باز بشه نه یه روز خوب باشه یه روز بد و مشکل نرم افزار موبایل هم رفع بشه هر دوش مربوط به همین دیر باز کردنه.

2 - فایل های js و css سایت بهینه سازی بشه و طبق نظر شما ادغام بشه و تعدادشون کم بشه و تعداد Requests  های فرستاده شده به سرور به کمترین حد ممکن برسه .

3 - خطاهای w3c که 12 تا هست رفع بشه که اکثرا باید خصوصیت type حذف بشه . (الان بهتون نمایش داده نمیشه چون افزونه auto optimize فعاله) عکس خطاها پیوست شد .

در صورتی که بررسی کردید خطاهای دیگری هم اگر مشاهده کردید اعلام کنید و قیمت مناسب بفرمایید چند تا سایت جهت همکاری دارم.

آدرس سایت جهت بررسی شما     Muzix-Puzix.ir

دمو نرم افزار اندروید      http://dl.muzix-puzix.ir/app/MuzixPuzix.apk


+8500
+35856

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.