کمک در تدوین رساله دکتری

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در ارتباط با رساله دکتری در موارد زیر نیازمند کمک و راهنمایی هستم.

  • 1-    تهیه پروپزال با موضوع " مسیریابی وسایل نقلیه در بارانداز تقاطعی با درنظرگرفتن محصولات فاسدشدنی (محصولاتی که عمر زمانی مصرف دارند).
  • 2-    کمک و راهنمایی برای انجام کلیه فصول رساله (شامل فصل 1 تا 5)
  • 3-    کمک در نگارش مقالات برای دفاع از رساله (حداقل 2 مقاله)

چنانچه دوستانی در زمینه موضوع فوق دارای تجربه هستند و می‌توانند برای انجام رساله به بنده کمک کنند خواهشمند است ضمن اعلام آمادگی پیشنهاد همکاری خود را با ذکر هزینه هر فصل به تفکیک برای اینجانب ارسال نمایند.                با سپاس   


+8500
+32286

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.