نیازمند به یک شهروند آلمانی ایرانی الاصل

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

به یک شهروند آلمانی ایرانی الاصل نیاز داریم که ساکن آلمان بوده و مشخصات زیر را داشته باشد:

1-دارای حساب در یکی از بانکهای آلمانی باشد

2-بتواند هفته ای یکبار به پست آلمان برود برای ارسال یک یا چند مرسوله به مشتری

3-به زبان انگلیسی و آلمانی مسلط باشد

کار بنده فروش محصولات دست ساز به خارج از کشور هست و به دلیل تحریم ایران توانایی وارد کردن حساب در سایتهای فروشگاهی رو ندارم و همچنین پست از ایران به هرجای حهان با توجه به شرایط این سایت ممنوع است پس ما میخواهیم یکبار محصول را به آلمان و از آلمان به مشتری ارسال کنیم.

تمامی هزینه های پستی و مالیات و ... به عهده ماست 

اکثر محصولات دانلودی است و نیازی به پست ندارد

به ازای هر فروش توافقا پورسانت داده میشود

ممنون


+8500
+47246

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.