ساخت یک پاور پوینت برای یک ارائه انگلیسی

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و درود

یک فایل شامل 28 صفحه متن به زبان انگلیسی دارم که در اصل متن یک فیلمنامه انگلیسی زبان هستش که قراره از روی این متن بخونم و صداشو بزارم بعدا روی پاورپوینت و با نرم افزار camtasia ضبط رو انجام بدم.یعنی یه پاور پوینت آماده داشته باشم بعد همزمان با اجرای پاور پوینت نرم افزار کامتازیا رو فعال میکنم که از صفحه نمایش فیلم بگیره و صدای منو ضبط کنه.

تعداد صفحات پاور پوینت هم دست خودتون دیگه با توجه به متن سعی کنید کامل بزارین.

موضوع هم در مورد ایده پردازی و ایده های تجاریه.

اصول ساخت پاور پوینت رعایت بشه ، اگر ایده و طرحی دارین برای بهتر شدن پاور پوینت و جذاب تر شدنش حتما به کار ببرید. زمان هم برام مهم هستش همانند کیفیت.

نمونه متن رو براتون میزارم. حتما قبل از ساخت پاور پوینت متن رو کامل بخونید لطفا که کار اشتباه در نیاد.ترجمه ی فارسیشو هم اگر بخواید در اختیارتون قرار میدم ولی حتما به زبان انگلیسی باید آشنا باشید.(پس از تایید فایل اصلی رو براتون میفرستم )

چون این یک ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی هستش لطفا از المان های درست استفاده کنید. خودم بلدم پاورپوینت بسازم یه چیز بهتر از چیزی که خودم بلدم رو میخوام به همین دلیل نمونه پاورپوینتی که خودم ساختمو براتون میفرستم. 

فکر نمیکنم زیاد هم وقت بخواد چون خودم اینو در عرض 3 دیقه ساختم.ولی یه چیز خوب میخوام کار خودمو زیاد قبول نداشتم.

کار رو اگه پرفکت انجام بدید هرماه حداقل 2 پروژه دارم و این پروژه ها رو به خودتون واگذار میکنم.اگر کار حرفه ای باشه مبلغی هم به عنوان هدیه تقدیم میشه

****دوستان عزیز این بار دومه که دارم پروژه رو میزارم متاسفانه بارقبل یکی از دوستان کار رو انجام دادن بسیار غیر حرفه ای بود. لطف کنید پس از تعیین قیمت نمونه های قبلی خودتونو بفرستین.کار غیرحرفه ای قبول نمیکنم. اصول ساخت پاور پوینت برای ارائه رو رعایت کنید. پاور پوینت رو نباید همانند فایل  WORD ساخت. متشکرم***


+8500
+33551

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.