تمرین درسی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 90,000 تومان

شرح پروژه:

1) فولدر Guide فقط جهت راهنمایی بیشتر به مجری پروژه ارائه شده است و جزء پروژه محسوب نمیشود و هیچ ربطی به تعیین قیمت ندارد و در زمان قیمت گذاری به حساب نمی آید. مباحثی که در این فولدر ارائه شده در اینترنت هم وجود دارد و فقط برای ساده شدن کار مجری ارائه داده شده است.

2) فایل اصلی پروژه، همان فولدری است که به نام (دستورکار 7) میباشد. توجه شود که در صفحه 4 این دستورکار بخشی تحت عنوان (انجام دهید) وجود دارد که مجری نباید این بخش را انجام دهد و صفحه 1 تا صفحه 3 نیز مقدمه و فقط جهت راهنمایی بیشتر مجری میباشد و جزء انجام پروژه محسوب نمیشود. اما از بخش (تحلیل و طراحی) به بعد پروژه باید انجام شود دقیقا طبق دستورکار.

3) در انجام این پروژه به هیچ عنوان نباید از مفهوم Inheritance یا همان وراثت استفاده شود.

4) در انجام این پروژه حتما باید از مفهوم Encapsulation یا همان کپسوله سازی استفاده شود و همه فیلدها باید private باشند و برای آنها باید از متدهای getter و setter استفاده شود.

5) این پروژه حتما باید به زبان Java انجام شود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ProfessionalDeveloper

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

500,000 تومان

امتیاز 9.66 (ممتاز) از 71 رای
پروژه موفق : 102
رتبه: 12
سه ماه پیش

hojjat-12

کاربر عادی

کاربر عادی

90,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 24 رای
پروژه موفق : 32
رتبه: 138
سه روز پیش

Omid Msl

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 1687
سه ماه پیش
+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.