شبیه سازی چند آزمایش در ISE به زبان vhdl و نوشتن پیش گزارش و گزارش کار آن ها

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام 
تعداد 4 آزمایش مربوط به درس آزمایشگاه دیجیتال 2 موجود هست که ضمیمه می شود و لازم هست مداراتشان طراحی و در پیش گزارش و گزارش کار آورده بشن و همچنین طبق خواسته های مساله به زبان VHDL نوشته بشن و در ISE شبیه سازی و نتایج نوشته بشن طبق خواسته های دستور کار. حداکثر تا یکشنبه صبح ساعت 6 هم وقت هست. با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Designer_2020

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

500,000 تومان

امتیاز 9.60 (ممتاز) از 10 رای
پروژه موفق : 20
رتبه: 228
سه ماه پیش

Akhtar-Electronic

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز) از 71 رای
پروژه موفق : 77
رتبه: 20
سه ماه پیش
+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.