رفع مشکل schema در قالب از بین بردن کد های مخرب قالب و رفع مشکل پلیر سایت

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام من دنبال کسیم بتونه مشکل schema قالب که سه تا ارور گوگل گرفته و کسی که بلد باشه قالبو و یکم php میتونه راحت اوکیش کنه همچنین player پخش انلاین مشکل پیدا کرده بعد تبدیل http به https و یه پلیر شیک تر و خشگل که با زمینه سفارشی کار میکنه رو واسه سایت اوکی کنه و درست باشه و همچنین من قالبو وقتی توی سایت های check سئو میزنم از بعضی کدای قالب ایراد میگیره کدای مخرب قالب از بین بره و این که مثل این که قالب با html5 php java سازگاره ولی با w3t نیست این مشکل هم برطرف بشه و توی سئو مشکلی پیش نیاد


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

WebABC

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 9.83 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 26
رتبه: 405
هفت ماه پیش

Nader.H

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 142486
هفت ماه پیش
+8500
+41268

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.