ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

 برای تعدادی از دوستان هنرمندم میخوام صفحه ویکی پدیا بسازم. میخوام حتما این هفته صفحات ساخته بشه ولی به ریز اطلاعات همشون در حال حاضر دسترسی ندارم، در مرحله ی دوم سایر اطلاعات تقدیمتون میشه که کاملش کنید. اطلاعات تکمیلی شامل متن و تعدادی عکسه.

پس کار در دو مرحله انجام میشه:

مرحله اول: ساخت صفحات ویکی پدیا با اطلاعات اولیه

مرحله دوم: تکمیل اطلاعات (که در بازه ی زمانی یک الی دو هفته انجام میشه)

.

.

* دوستان عزیز ارزش زحمت های شما رو میدونم ولی از اونجا که این پروژه رو میخوام برای تعداد بالایی از دوستانم انجام بدم و خودم فرصت نمیکنم، خواهشمندم مبلغ مناسب اعلام کنید. فعلا با 5 صفحه شروع میکنم.

.

.

* زمان موردنیاز و مبلغ پیشنهادیتون برای (ساخت 5 صفحه ی ویکی پدیا )چقدره؟

* در مورد روند انجام پروژه، اگر اطلاعات خاصی نیازه بهم بگید.

* چطور تضمین میدید که تا پایان مرحله ی دوم همکاری لازمو انجام بدید؟

.

.

سپاس از توجه تون


+8500
+41399

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.