نیاز به کمک برای نگارش فصل اول و دوم و سوم پایان نامه

تا الان برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت مهندسین عزیز بنده ارشد مکاترونیک هستم مقاله بیس بهمراه ترجمه کامل و روان و همچنین تمامی مراجع ذکر شده در مقاله بیس استخراج و قسمتهای مهم ترجمه شده اند که کامل در اختیارتون قرار خواهد گرفت لذا از شما عزیزان تقاضا دارم که کار به نحو احسن انجام بشه تا با کمترین میزان ویرایش مواجه بشم


لطفا دوستان در زمینه برق اطلاعات لازم رو داشته باشند تا در خصوص مفاهیم به مشکل نخوریم و از دوستان خواهشمندم که مراحل کاری که انجام خواهند داد(بعنوان مثال تیتر فصل ها و فهرست ها و نحوه نگارش و ...) برای  دو فصل رو اعلام کنند

فصل اول شامل :  

چکیده

 مقدمه  1

1-1- مقدمه 2

1-2- بيان مساله 2

1-3- اهداف تحقيق 3

1-4- فرضها 3

1-5- روش حلمساله 4

1-6- جنبه نوآوري و جديد بودن تحقيق 4

1-7- خلاصه فصل

فصل دوم شامل مروري بر تحقیقات انجام شده،


با تشکر


+8500
+41041

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.