از اسلاید23 این پاورپوینت رو میخام برام به صورت ارائه در ورد بنویسید این پاورپوینت درس رایانش ابری متخصص ارشد کامپیوتر نرم افزار باشه صرفا

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

یک پاورپوینت درس رایانش ابری دارم میخام از اسلاید 23 تا اخرشو برام داخله ورد طوری بنویسید عامیانه یعنی انگار خودتون دارید ارائه میدید هر اسلاید رو  به همراه  اینکه مثلا هر اسلاید رو بیاین  به صورت ویدئو هم توضیح بدید  صرفا ارشد کامپیوتر ارشد باشه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سارا همایونی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 7.50 (بسیار خوب) از 2 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 1001
ده ماه پیش

مهندس نیک

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.30 (عالی) از 69 رای
پروژه موفق : 90
رتبه: 24
ده ماه پیش

35,000 تومان

امتیاز 8.54 (عالی) از 74 رای
پروژه موفق : 109
رتبه: 451
ده ماه پیش
+8500
+46822

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.