اپلیکش اندورید

برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من یک اپ اندرود میخواستم مثل

https://cafebazaar.ir/app/com.kermany.zireh/

فقط چند مورد اضافه تر 

2-  نرم افزار طوری طراحی شود که هر نفر عضو نرم افزار میشود امتیاز بگیرید و کلا سیستم امتیاز دهی به اعضا داشته باشد و پرفایل سوابق اعضا  مالی داشته باشد

هر فرد معرف نرم افزار هم یک  امتیاز بگیرد و هر فرد جدید یک امتیاز و از امتیازات برای استفاده از خدمات مطب استفاد میشود و معادل یک ارزش ریالی برای خرید خدمات است

3- امکان دریافت نوبت و گرفتن نوبت در مطب  وجود داشته باشد و کلا سیستم نوبت دهی داشته باشد برای بخش های مختلف مطب و اتصال به درگاه بانک

4- امکان گرفتن گزارش های آماری متعدد وجود داشته باشد که بعدا اعلام میکنم.

مانند

تحویل کامل سورس به همراه کامنت گذاری رعایت شود

داکیومنت داشته باشد

و بعد از تحویل تضمین نمایئد که توسعه را حداقل تا یک ماه بعد انجام دهد


+8500
+34605

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.