ترجمه ۳۰۰۰ کلمه در زمینه تاریخچه تحولات سنگاپور متن نسبتا ساده ای است.

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 15,000 تومان

شرح پروژه:

از صفحه ۳۲ کتاب از سر پاراگراف In short, Singapore smart institutions avoid pathologies classically ascribed تا صفحه ۴۲ کتاب تا آخر mixture within Singapore into a coherent nation.28

حدودا ۳۰۰۰ کلمه است و باید تا شب ترجمه بشه حتما. هر مقدار که می تونید انجام بدید و قیمتتون رو بفرمایید و این قسمت رو به عنوان نمونه ترجمه کنید.

In short, Singapore smart institutions avoid pathologies classically ascribed to the bureaucratic state, while retaining positive aspects of “embedded autonomy.” From a historical perspective, their evolution in this regard can be divided into two distinct eras: 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

sakora

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 6.56 (خوب) از 9 رای
پروژه موفق : 13
رتبه: 160278
یک سال پیش
+8500
+60794

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.