ساخت بنر تبليغاتي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام . من دو بنر به ابعاد 60×468 پيکسل و 240×120 پيکسل نياز دارم . بنر بايد به فرمت گيف باشد و به صورت متحرک کار شده باشد . جملاتي که بايد روي بنر نوشته شود را بعدا خدمت انجام دهنده ي پروژه ارسال مي کنم . خيلي هم سريع نياز دارمش . مثلا تا پايان روز يا نهايتا براي فرداي مناقصه . لطفا اگر نمونه کار روي اينترنت داريد آدرسش را بگذاريد يا اگر مي توانيد برايم ارسال کنيد اين کار را انجام دهيد . با تشکر فراوان


زیرساخت:
فتوشاپ - ايميج ردي


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Anothervista

کاربر عادی

کاربر عادی

25,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 128516
ده سال پیش

جاوا کار

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 37 رای
پروژه موفق : 46
رتبه: 124869
ده سال پیش

علي افشار

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 127178
ده سال پیش

حسين صابونچي

کاربر عادی

کاربر عادی

6,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 127384
ده سال پیش
+8500
+44039

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.