بهینه‌سازی سرعت سایت

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 200,000 تومان

شرح پروژه:

سلام و ارادت

من یک وب‌سایت فروشگاهی روی وردپرس-ووکامرس دارم که متاسفانه سرعت لودش کمی پایین هست، البته این‌رو اضافه کنم که قالبی که استفاده می‌کنم مربوط به یک شرکت هست و سرعت لود خوبی داره و احتمالا باید یک بررسی بشه و سپس بهینه‌سازی بشه.

هزینه‌ی پروژه رو من اعلام نکردم چون باید بررسی بشه و سپس هزینه به‌صورت توافقی اعلام بشه، بدین‌صورت اگر کسی از دوستان این تخصص رو دارند که بتونند وب‌سایت رو از نظر سرعت بهینه‌سازی بکنند پیغام بدند تا دسترسی‌های لازم بهشون ارائه بشه و کار رو شروع بکنیم.

متشکرم از شما


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

DariushEsmaeely

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

200,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 1098
پنج روز پیش

mohsen790

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

750,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 344
یازده روز پیش

حسین منتصری

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

110,000 تومان

امتیاز 9.61 (ممتاز) از 35 رای
پروژه موفق : 56
رتبه: 170
یازده روز پیش
+8500
+33623

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.