به کارگیری رویکرد گروه سازی تجهیزات IoT به منظور کاهش سربار کنترلر با استفاده از شبکه های SDN

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

مقاله پایه از مدیریت QoS به ازای هر جریان با یک شبکه ساده تحت مداخله متناوب استفاده کرده است . در حالی که می توان با ایجاد نگاه هوشمندتری به ویژگی­های تجهیزات به رویکرد پایدارتری رسید .

با توجه به چالش­های مطرح شده در زمینه سربار(Overhead) ایجاد شده توسط کنترلر که به طور کلی منجر به کاهش کیفیت سرویس(QoS) با تاثیر بر پارامتر هایی مانند تاخیر(Delay)،پهنای باند (Bandwidth)،از دست دادن بسته (Packet Loss)،تنوع در تاخیر (Jitter) می شود رویکرد پیشنهادی سعی دارد تا با مدیریت تجهیزات از طریق گروه سازی (Grouping) یا پروفایل سازی (Profiling) نسبت به انجام اقدامات متمایز با توجه به ویژگی­ها و نیازمندی­های خاص هر تجهیز با بهره گرفتن از دید سراسری SDN ، ضمن بهبود پارامترهای ارزیابی شبکه اقدام کند .

روش پیشنهادی : بعد از بررسی شبیه سازها و مقلدهای شبکه­های SDN ، بررسی امکانات IoT ، قابلیت های یادگیری ماشین (Machine Learning) و امکانات متلب (Mathlab) در پردازش مدل ، اقدام به دسته­بندی تجهیزات IoT به منظور بهبود وضعیت شبکه که منجر به کاهش بار کنترلر می شود ، خواهد کرد.

گروه سازی می تواند با بکار گیری اشیاء در قالب مولفه های تشکیل دهنده یک یا چند گروه که دارای خصوصیات مشترک هستند، مانند وسایلی که در یک زمان با یا بدون یکدیگر فعالیت می کنند، صورت گیرد. گروه سازی با استفاده از ویژگی ها و رویدادهای مشترک، می تواند از ارسال پیام های بیشتر که منجر به افزایش سربار کنترلر می شوند، جلوگیری کند.

در بخش پیاده­سازی ما علاوه بر شبیه­سازی الگوریتم و مدل خود با نرم­افزار متلب که با سطحی از انتظار نتایج را به ما نشان می­دهد ، قصد داریم از مقلدهای شبکه­های SDN و IoT برای نشان دادن نتایج واقعی حاصل شده در بستر ماشین مجازی استفاده کنیم . شبیه­سازهای مورد استفاده با کاربرد های مد نظر،شامل : MiniNet Cooja,، OmNet++ ، IoTSim ، SimIoT ، NS-3 می باشند ، که غالبا از نوع رخداد­گسسته و یا مدل Map-Reduce هستند و از زبان­های جاوا ، C++ و C پشتیبانی می­کنند .


+8500
+33514

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.