تهیه 7 عدد محتوای متنی برای سایت دانلود درایور پرینتر

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

تهیه 7 عدد محتوا برای سایت دانلود درایور پرینتر

شیوه انجام کار:

مدل های پرینتر به همراه منابع فارسی مرجع از سایتهای نقد و مشخصات فنی پرینترها در اختیار شما قرار می گیرد و شما بایستی بدون اینکه از منبع اصلی کپی کنید با استفاده از مشخصات فنی پرینترها و نقد آنها یک متن حداقل 500 کلمه ای مطابق یک محتوای الگو که در اختیار شما گذاشته می شود بازنویسی نمایید. 

همچنین 3 عدد تصویر برای هرکدام از مطالب مطابق شرایطی که گفته می شود از منابع مرجع ذخیره نمایید.

ما کی هستیم؟

وب سایت ما در زمینه دانلود درایور پرینتر و آموزش های آن فعالیت می کند.

مهارت های فرد مورد نظر:

مسلط به اصول نگارشی و نویسندگی

نگارش روان متن فارسی

 تحویل به موقع کار


+8500
+37243

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.