پروژه ای درباره ی ایجاد تغییراتی در تجهیزات یک نیروگاه جهت بهبود شارایط زیست محیطی و اقتصادی آن بهمراه آنالیز اقتصادی نیروگاه جدید

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

درود. بنده پروژه ای رو می خواستم که  درباره ی ایجاد تغییراتی در تجهیزات یک نیروگاه جهت بهبود شرایط زیست محیطی و اقتصادی آن بهمراه آنالیز اقتصادی نیروگاه جدید با توجه به داده های ورودی که بهش میدیم باشه و آن دو را نتایجشان را با هم مقایسه بکنه و اینکه مشخص باشه دقیقا داده و اطلاعات از کجا هست.  برای ارائه ی درس میخوام و قطعا توسط استاد چک میشه که احیانا کپی برداری از جایی نباشه. از طرفی بررسی های اقتصادی و زیست محیطی و بررسی نتایج و مقایسه ی آن ها و اصول عملکرد آنالیز ها و نقشه یا سیکل هر دو نیروگاه  در یک فایل ورد ارائه شود که شامل چکیده و اهداف آنالیز ها و توضیح روش  و مقایسه ی نتایج  و ذکر مراجع از روی مقالات را داشته باشد.


+8500
+50386

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.