ویرایش و روان کردن ترجمه انجام شده از انگلیسی به فارسی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

سلام خدمت مجربان محترم
فایلی که برای مجری محترم ارسال خواهد شد ترجمه انگلیسی به فارسی یک مقاله  30 صفحه ای است که انجام شده است  منتها جملات نامفهوم و همچنین مبهم هستند. همچنین نیازمند بررسی مجدد ترجمه انجام شده  می باشم .  به طوری که بعضی از جملات مهم از مقاله نیز ترجمه نشده است. 
مجری محترم ابتدا از لحاظ روان سازی جملات باید اقدام کند و سپس با بازبینی مجدد مقاله جملاتی که ترجمه نشده اند و خیلی کم نیز هستند مجددا ترجمه کند. 
ترجمه جداول و اشکالی که انجام نشده است هم  انجام شود. 
با تشکر

 

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

neda_h87

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 9.79 (ممتاز) از 14 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 548
یک سال پیش

مهندس نیک

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.43 (عالی) از 87 رای
پروژه موفق : 112
رتبه: 14
ده ماه پیش
+8500
+56870

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.