وب سایت حرفه ای با خروجی اپلیکیشن اندروید.و مناسب ترین قیمت

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک وب سایت در زمینه پوشاک میخوام .اول از همه امکانات پنل مدیریت ش به شکلی باشه که به ریز جزییات بشه دست زد و تغییر داد .دوم اینکه این سای قراره هم عمده فروشی باشه و خورده فروشی همین طور قراره یک قسمت هم داشته باشه به نام پروژ های مالی یا (مالی )که وقتی کسی میواد سفارش عمده بده بره به این قسمت و کاربر امار سفارش خودش رو ببینه و پیگیری کنه .این سایت به حساب شخصی متصل خواهد شد  . ویو زیبا نیز خیلی مهم است .خلاصه یک وب سایت تمام کمال با امکانات حرفه ای میخوام مجری کاربلد و حرفه ای پیشنهاد بده و ضمن اینکه قیمت نجومی هم ندید . پرو ژه به مجری که کمترین قیمت و بالاترین کیفیت را داراست تحویل داده میشه ..بازهم تاکییدمیکنم قیمت نجومی نگید .ضمنا خروجی آپ اندروید هم کیفیتش خیلی مهمه ..کلا این سایت قراره سه چیز مهم درش اتفاق بیفته تک فروشی  عمده فروشی و مالی برای ثبت سفارش بقیه قسمت ها کم کم به مجری ارائه خواهد شد... سئو بالا هم از موارد کلیدی کار هست


+8500
+53659

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.